W środę otwarcie Aldi w Lublinie. Zobacz gazetkę promocyjną sklepu

Aldi przy ul. Zelwerowicza w Lublinie
Aldi przy ul. Zelwerowicza w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W środę 20 października punktualnie o godz. 6:00 otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Aldi w Lublinie. Z tej okazji dla klientów przygotowano liczne rabaty. Zobacz gazetkę promocyjną.

Otwarcie Aldi przy ul. Zelwerowicza

W środę 20 października o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep Aldi w Lublinie. Supermarket o powierzchni około 1500 m2 mieści się przy ul. Sendlerowej 2 (przy skrzyżowaniu ul Zelwerowicza/Poligonowej, obok stacji BP).

Przed sklepem znajduje się parking z miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Klienci sklepu mogą liczyć na szereg udogodnień, takich jak: krajalnica do chleba, małe wózki zakupowe dla dzieci, pokój dla matki z dzieckiem czy toaleta.

Z okazji otwarcia sklepu, przygotowano liczne promocje cenowe. Rabaty obejmą wszystkie produkty marek własnych Aldi, jak również ponad 200 produktów spożywczych.

Konsumenci, którzy w dniu otwarcia tj. 20 października dokonają zakupów za kwotę 100 zł brutto otrzymają torby wypełnione produktami ALDI, przy czym oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

A po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających Aldi czekać będzie bezpłatny poczęstunek z foodtrucka Aldi, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać poczęstunek na wynos.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele od 10:00 do 17:30.

Aldi – gazetka promocyjna z okazji otwarciaWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.