Biedronka nie otworzy sklepów w niedzielę przed Wszystkimi Świętymi

Sklepy Biedronka otwarte w niedziele niehandlowe
Sklepy Biedronka otwarte w niedziele niehandlowe | fot. Dominik Wąsik

Sieć Biedronka podjęła decyzję, że wszystkie jej sklepy w niedzielę 31 października będą zamknięte. Decyzja jest podyktowana dobrem pracowników, by Ci mieli czas na odwiedzenie grobów bliskich.

Sklepy Biedronka zamknięte w niedzielę 31 października

Wiele osób, by odwiedzić groby najbliższych, podróżuje po kraju już w dniach poprzedzających 1 listopada. W tym roku Wszystkich Świętych wypada w poniedziałek, więc wzmożonego ruchu można spodziewać się już od piątku 29 października.

„Biedronka z myślą o swoich pracownikach nie otworzy w niedzielę 31 października sklepów, które zgodnie z przepisami pracują w niedziele niehandlowe posiadając status placówki pocztowej” – czytamy w komunikacie sieci Biedronka.

Powiązany artykuł: Biedronka otwiera sklepy także w niedziele niehandlowe. Które? Lista sklepów

W sobotę 30 października ponad 2200 sklepów Biedronka będzie czynnych do godziny 23:00 lub dłużej. Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia znajdują przy drzwiach wejściowych poszczególnych sklepów. Wszystkie sklepy sieci Biedronka zostaną ponownie otwarte we wtorek 2 listopada.

Przeczytaj także: Czy cmentarze będą zamknięte 1 listopada 2021? Minister zdrowia odpowiada

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.