Serokomla: Próbował rozpalić w piecu benzyną. Spalił cały dom

Mężczyzna chcąc rozpalić ogień w piecu dolał do paleniska benzyny, która zapaliła się od żarzącego się papierosa, którego trzymał w ustach. W wyniku pożaru spaleniu uległ jego dom.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 15. W jednej z miejscowości gminy Serokomla spalił się dom. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w chwili wybuchu pożaru w domu tym znajdował się 48-latek.

 

Mężczyzna chciał rozpalić ogień w piecu kaflowym, jednak z niewiadomej jeszcze przyczyny ogień w piecu nie mógł zapłonąć. Chcąc ułatwić rozpalenie, 48-latek postanowił dolać do paleniska benzynę. Wlewając łatwopalną ciecz do pieca zapomniał, że w tym czasie trzymał w ustach zapalonego papierosa.

 

Benzyna zapaliła się od rozżarzonego papierosa, który mężczyzna trzymał w ustach. Następnie od ognia „zajęły” się stojące przy piecu domowe sprzęty i zaraz zaczął palić się cały drewniany budynek. Na szczęście 48-latkowi nic się nie stało, zdążył uciec z palącego się domu.

 

Drewniany dom, w którym mieszkał mężczyzna spłonął całkowicie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.