Pożar mieszkania na ul. Kustronia w Lublinie. Zwarcie instalacji przyczyną pojawienia się ognia

20190703 164827
Pożar mieszkania w bloku przy ul. Kustronia 8 na Kalinowszczyźnie | fot. czytelnik Bartek

Dziś przed godz. 16 strażacy otrzymali zgłoszenie o zadymieniu w jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Kustronia w Lublinie. Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej.

Informację o pożarze w mieszkaniu w bloku przy ul. Kustronia 8 strażacy otrzymali w środę o godz. 15.50. Jako pierwsi na miejscu pojawili się policjanci, którzy ewakuowali ok. 30 osób z bloku. Następnie dojechali strażacy, którzy szybko opanowali ogień szalejący we wnętrzu mieszkania.

Ze wstępnych ustaleń strażaków wynika, że ogień pojawił się w przedpokoju. Przyczyną pożaru miało być zwarcie instalacji elektrycznej w żelazku, lecz to na razie wstępna przyczyna i biegli z zakresu pożarnictwa będą to wyjaśniać.

Na szczęście nikt w pożarze nie ucierpiał. Trwa szacowanie powstałych strat.

20190703 164806
Pożar mieszkania w bloku przy ul. Kustronia 8 na Kalinowszczyźnie | fot. czytelnik Bartek

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.