Prognoza pogody na drugi weekend kwietnia w Lublinie. Ciepło, ale wietrznie. Porywy do 60 km/h

Niedziela nad Zalewem Zemborzyckim
Niedziela nad Zalewem Zemborzyckim | fot. Dominik Wąsik

Najbliższe dni zapowiadają się ciepło oraz na ogół spokojnie. Jedynym zagrożeniem, które wystąpi w ciągu najbliższego weekendu, będzie wiatr, którego prędkość w porywach w niedzielę wzrośnie do 60 km/h. Wietrzna pogoda nie ograniczy się tylko do niedzieli…

3-dniowa prognoza pogody dla Lublina

Silny wiatr będzie towarzyszyć nam przez cały najbliższy weekend. Jak wskazują najświeższe prognozy, porywy wiatru w sobotę osiągną prędkość 50 km/h. Najmocniejsze porywy spodziewane są w niedzielę, kiedy porywy wzrosną do 60 km/h.

Pogoda na piątek, 12 kwietnia

W Lublinie spodziewamy się dominacji zachmurzenia, bez opadów. Wiatr zachodni będzie osiągał prędkość w porywach do 35 km/h. Termometry wskażą 17 kresek. Ciśnienie w południe na barometrach wyniesie 1030 hPa.

Pogoda na sobotę, 13 kwietnia

W tym dniu można spodziewać się kontynuacji pochmurnej aury. Wychodząc z domu, nie zapomnijcie wziąć parasoli, ponieważ spodziewamy się przelotnych opadów deszczu. Wiać będzie z kierunków północno zachodnich w porywach do 50 km/h. Na termometrach zobaczymy 18 stopni Celsjusza. Ciśnienie w południe na barometrach wyniesie 1021 hPa.

Pogoda na niedzielę, 14 kwietnia

Ostatni dzień weekendu przyniesie dam dużo pochmurnego nieba z przelotnymi opadami deszczu. Może również zagrzmieć. Zjawiska na szczęście nie powinny być gwałtowne. Na termometrach przyjemne wartości w okolicy 20 kresek. Wiatr z kierunków zmiennych w porywach do 60 km/h. Ciśnienie w południe na barometrach wyniesie 1012 hPa.

Źródło: Paweł Reducha, meteolu.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.