Prace na sieci ciepłowniczej i awaria wodociągowa. Sprawdź, gdzie w Lublinie obecnie nie ma ciepłej i zimnej wody

MPWiK
MPWiK | fot. Dominik Wąsik

LPEC realizuje zaplanowane prace na sieci ciepłowniczej, a MPWiK usuwa awarię sieci wodociągowej. Sprawdź, których rejonów Lublina dotyczą przerwy w dostawie ciepłej i zimnej wody.

Brak ciepłej wody Lublin – 4 czerwca

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje, że z powodu prac na sieci ciepłowniczej od godz. 7:00 do godziny 19:00 nastąpi przerwa w dostawie ciepła na cele ciepłej wody do budynku przy ul. Poturzyńskiej 1, 3; ul. Żywnego 1, 1A, 3, 4, oraz w godz. 7:30-14:00 do budynku przy ul. Żołnierskiej 6 i 7.

Szczegóły: Przerwa w dostawie ciepła w Lublinie. Gdzie nie będzie ciepłej wody i ogrzewania?

Brak wody Lublin – 4 czerwca

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej wystąpią przerwy w dostawie wody od godz. 11:30 do godz. 14:00 do posesji przy ul. Turystycznej od nr 45 do nr 102, ul. Jakubowickiej od nr 1 do nr 3, ul. Łagiewnickiej od nr 2 do nr 6, ul. Zawieprzyckiej od nr 3 do nr 8 oraz ul. Łuszczowskiej 4e.

Szczegóły: Awaria i przerwy w dostawie wody w Lublinie. Gdzie nie będzie wody?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.