Pożar w Kazimierzu Dolnym. W mieszkaniu znaleziono zwłoki kobiety

68 141677
Pożar mieszkania w Kazimierzu Dolnym | fot. KPP Puławy

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności poniedziałkowego pożaru w Kazimierzu Dolnym. W mieszkaniu znaleziono zwęglone zwłoki właścicielki.

W poniedziałek rano dyżurny puławskiej komendy został powiadomiony o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym w Kazimierzu Dolnym. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Po zakończonej akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń strażacy znaleźli zwłoki 87-letniej właścicielki mieszkania. Jak ustalili policjanci, kobieta był osobą obłożnie chorą, mieszkała sama.

Na miejscu przeprowadzone zostały oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez właścicielkę mieszkania.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.