Pożar odpadów tekstylnych w Jaroszewicach koło Bełżyc. Policjanci poszukują podpalacza

Pożar sterty ubrań w Jaroszewicach koło Bełżyc | fot. wideo Jestem z Bełżyc

Policjanci poszukują sprawcy nocnego pożaru odpadów tekstylnych w Jaroszewicach koło Bełżyc. Z płonącą stertą ubrań walczyło 58 strażaków.

Do pożaru sprasowanych bel odpadów tekstylnych doszło w nocy z czwartku na piątek w Jaroszewicach koło Bełżyc. Strażacy informację o pożarze otrzymali w czwartek o godz. 23.53. Z ogniem walczyło 13 zastępów straży pożarnej, w tym 58 strażaków.

Ogień objął około 600 tonową stertę sprasowanych odpadów tekstylnych, które zostały porzucone przy drodze wjazdowej do Bełżyc w sierpniu. O tym pisaliśmy w tym materiale – Setki ton ubrań wyrzuconych koło magazynu. „Boimy się, że ktoś je może podpalić”

Akcja gaśnicza trwała blisko cztery godziny. Strażakom nie udało się ustalić przyczyny pojawienia się ognia w stercie z ubraniami. Sprawą zajmuje się policja, która poszukuje podpalacza.

WIDEOWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.