Porzucony samochód na parkingu przy Ogrodzie Botanicznym. Zostanie odholowany na koszt właściciela

Porzucony samochód na parkingu przy Ogrodzie Botanicznym. Zostanie odholowany na koszt właściciela
Porzucony samochód stoi na parkingu na ul. Willowej | fot. czytelnik Piotr

Od ponad dwóch miesięcy na parkingu przy ulicy Willowej w Lublinie stoi porzucony samochód marki Fiat. Sprawą zajęli się strażnicy miejscy, którzy chcą odholować auto.

Do naszej redakcji napisał czytelnik Piotr, który prosił o interwencję związana z zaparkowanym samochodem marki Fiat, który stoi na parkingu przy ul. Willowej (przy Ogrodzie Botanicznym) od ponad dwóch miesięcy.

Albo ktoś go porzucił, albo został skradziony co bardziej prawdopodobne i porzucony. Kilka dni temu sprawa została zgłoszona na policję, jednak widać dalej auto stoi jak stało, czyli policja olała sprawę” – pisze czytelnik Piotr.

Czy auto jest znane strażnikom miejskim? – „W dniu 23 września otrzymaliśmy zgłoszenie o porzuconym aucie przy ul. Willowej. Nie udało nam się ustalić jego właściciela, dlatego 30 września wysłaliśmy do Zarządu Dróg i Mostów prośbę o decyzję na odholowanie auta. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji auto zostanie odholowane” – mówi Ryszarda Bańka, rzecznik Straży Miejskiej w Lublinie.

Porzucony samochód stoi na parkingu na ul. Willowej | fot. czytelnik Piotr

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.