Porzucony samochód na parkingu przy Ogrodzie Botanicznym. Zostanie odholowany na koszt właściciela

Porzucony samochód stoi na parkingu na ul. Willowej | fot. czytelnik Piotr

Od ponad dwóch miesięcy na parkingu przy ulicy Willowej w Lublinie stoi porzucony samochód marki Fiat. Sprawą zajęli się strażnicy miejscy, którzy chcą odholować auto.

Do naszej redakcji napisał czytelnik Piotr, który prosił o interwencję związana z zaparkowanym samochodem marki Fiat, który stoi na parkingu przy ul. Willowej (przy Ogrodzie Botanicznym) od ponad dwóch miesięcy.

Albo ktoś go porzucił, albo został skradziony co bardziej prawdopodobne i porzucony. Kilka dni temu sprawa została zgłoszona na policję, jednak widać dalej auto stoi jak stało, czyli policja olała sprawę” – pisze czytelnik Piotr.

Czy auto jest znane strażnikom miejskim? – „W dniu 23 września otrzymaliśmy zgłoszenie o porzuconym aucie przy ul. Willowej. Nie udało nam się ustalić jego właściciela, dlatego 30 września wysłaliśmy do Zarządu Dróg i Mostów prośbę o decyzję na odholowanie auta. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji auto zostanie odholowane” – mówi Ryszarda Bańka, rzecznik Straży Miejskiej w Lublinie.

Porzucony samochód stoi na parkingu na ul. Willowej | fot. czytelnik Piotr


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.