Popularna sieć fast food znika z oferty galerii handlowej. Była w niej dostępna od ponad 16 lat

Strefa gastronomiczna w CH Lublin Plaza
Strefa gastronomiczna w CH Lublin Plaza | fot. Dominik Wąsik

W styczniu 2024 r. z oferty centrum handlowego Lublin Plaza zniknęła restauracja serwująca kanapki Subway. Ta popularna sieć fast food była dostępna w Plazie od samego początku działalności galerii, czyli od 2007 r.

Subway znika z CH Lublin Plaza

W miejscu po Subwayu na poziomie +2 pojawiła się ścianka. Jednak ten lokal długo nie będzie stał pusty, ponieważ zarządca już prowadzi rozmowy z potencjalnymi najemcami. – „Gdy zostaną one sfinalizowane, podzielimy się szczegółami” – mówi Elżbieta Górecka-Wysocka z CH Lublin Plaza.

Miejsce po Subwayu w CH Lublin Plaza
Miejsce po Subwayu w CH Lublin Plaza | fot. Dominik Wąsik

Obecnie oferta gastronomiczna Lublin Plaza składa się z: Adrianos Doner Kebab, Costa Coffee, Grycak, KFC, Magic Bubble, McDonalds, North Fish, Szwejk oraz Thai Long.

W ostatnich dniach do oferty gastronomicznej dołączyło stoisko Crazy Bubble. To już trzeci punkt tej sieci w Lublinie. Otwarcie miało miejsce 31 stycznia, a dla samych klientów przygotowano wiele atrakcji, w tym upominki i zdjęcia z Panem Kubkiem.

Centrum handlowe Lublin Plaza znajduje się przy ul. Lipowej. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit. Wśród marek są Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz sklepy sieciowe, a wśród nich TK Maxx, CCC, Reserved, Sinsay, Venezia, Sephora, Douglas i Hebe.

Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem na blisko 700 aut. Zobacz szczegóły: Droższy parking w Lublin Plaza. Nowy cennik już obowiązuje

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.