Policjanci włączyli się w poszukiwania 19-letniej Julii z Lublina. Kto ją widział?

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci włączyli się w poszukiwania 19-letniej Julii W. z Lublina. Nastolatka widziana była po raz ostatni w ubiegły czwartek, kiedy wyszła z domu i ślad po niej zaginął.

AKTUALIZACJA 13.05.2021
► Zakończyły się poszukiwania 19-latki z Lublina. Zaginęła w ubiegły czwartek

Zaginęła Julia W. z Lublina

Przypomnijmy, że do zaginięcia w ubiegły czwartek, 6 maja. Julia po południu wyszła z domu przy ul. Leszetyckiego w kierunku sklepu Stokrotka, przy ul. Śliwińskiego w Lublinie. Młoda kobieta od tego czasu nie była widziana.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że może przebywać na terenie Warszawy. Osoby posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Niemcach – telefon 47 811 17 97.

ZOBACZ TAKŻE:
► Zaginęła 19-letnia Julia W. z Lublina. Jej tata prosi o pomoc w poszukiwaniach

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.