Zaginęła 19-letnia Julia W. z Lublina. Jej tata prosi o pomoc w poszukiwaniach

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Julia W., 19-latka z Lublina, zaginęła w czwartkowe popołudnie. Jej tata, gdy nie wróciła na noc do domu i nie nawiązała kontaktu przez kolejne dni, zgłosił jej zaginięcie na policję i teraz prosi o pomoc w poszukiwaniach.

AKTUALIZACJA 13.05.2021
► Zakończyły się poszukiwania 19-latki z Lublina. Zaginęła w ubiegły czwartek

Zaginęła Julia W. z Lublina

Do zaginięcia 19-letniej Julii W. doszło w czwartkowe popołudnie, 6 maja. Młoda kobieta około godz. 17 wyszła z domu przy ul. Leszetyckiego w kierunku sklepu Stokrotka, przy ul. Śliwińskiego w Lublinie. Od tamtej pory nie nawiązała z bliskimi kontaktu, a telefon ma wyłączony.

W chwili zaginięcia była ubrana w różową ramoneskę, czarne spodnie z dziurami na kolanach oraz czarne buty baleriny. Miała ze sobą także czarną, skórzaną torebkę. Sprawa zaginięcia 19-latki została zgłoszona na 5 Komisariat Policji w Lublinie.

AKTUALIZACJA 11.05.2021:
► Policjanci włączyli się w poszukiwania 19-letniej Julii z Lublina. Kto ją widział?

Apel o poszukiwania nastolatki zamieścił jej zrozpaczony tata. – „Proszę o pomoc w odnalezieniu córki. Wszystkich mających jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszę o kontakt pod numery telefonów: 883-119-631 oraz 537-263-360” – pisze tata Julii.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.