Zakończyły się poszukiwania 19-latki z Lublina. Zaginęła w ubiegły czwartek

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o zaginięciu 19-letniej mieszkanki Lublina, która wyszła z domu bez słowa. Młoda kobieta odnalazła się 180 kilometrów dalej – na terenie Warszawy.

Mieszkanka Lublina odnalazła się na terenie Warszawy

Młoda kobieta wyszła z domu 6 maja. Ostatni raz była widziana tego dnia w okolicy sklepu Stokrotka przy ul. Śliwińskiego w Lublinie. Gdy na noc nie wróciła do domu i nie odbierała telefonu (był wyłączony), bliscy postanowili zgłosić jej zaginięcie na policję.

Po blisko tygodniu poszukiwań, 13 maja, policjanci poinformowali o zakończeniu poszukiwań 19-letniej mieszkanki Lublina. Młoda kobieta została odnaleziona na terenie Warszawy. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

O zaginięciu 19-latki poinformowaliśmy jako pierwsi: Zaginęła 19-letnia Julia W. z Lublina. Jej tata prosi o pomoc w poszukiwaniach

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.