Policjanci weszli do lokalu przy ul. Głębokiej. W środku znajdowały się automaty do gier hazardowych

Nielegalny salon gier z automatami przy ul. Głębokiej w Lublinie
Nielegalny salon gier z automatami przy ul. Głębokiej w Lublinie | fot. KMP Lublin

Akcja służb w Lublinie. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno–Skarbowego zlikwidowali nielegalny salon gier przy ul. Głębokiej. Kryminalni zabezpieczyli pięć automatów do gier hazardowych. W sprawie zatrzymali 43-latka, który to miał prowadzić ten salon.

Policja zlikwidowała nielegalny salon gier w Lublinie

Do zdarzenia doszło w sobotę (11.11) przy ul. Głębokiej w Lublinie. Policjanci podejrzewali, że w jednym z lokali dochodzi do procederu urządzania nielegalnych gier hazardowych. Do wytypowanego lokalu weszli policjanci z funkcjonariuszami Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Lublinie.

Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 5 automatów służących do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Szacowana wartość urządzeń to około 60 tys. złotych. W sprawie zatrzymany został 43-latek, który miał prowadzić nielegalne gry hazardowe.

„Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja” – przypomina nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna usłyszał zarzuty z kodeksu karno-skarbowego. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Nalot na nielegalny salon gier w Lublinie. Na miejscu funkcjonariusze skarbówki wspierani przez policję

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.