Nalot na nielegalny salon gier w Lublinie. Na miejscu funkcjonariusze skarbówki wspierani przez policję

Nalot skarbówki na nielegalny punkt gier hazardowych przy ul. Kunickiego
Nalot skarbówki na nielegalny punkt gier hazardowych przy ul. Kunickiego | fot. czytelniczka Małgorzata

Funkcjonariusze służby celno-skarbowej wspierani przez policję wkroczyli do nielegalnego punktu z grami hazardowymi działającego przy jednej z ulic Lublina. Na miejscu trwają czynności.

Kolejny salon z automatami do gier w Lublinie zlikwidowany

Funkcjonariusze Lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej wspierani przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie w piątek (21.07) wkroczyli do punktu z nielegalnymi automatami do gier hazardowych przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Służbom udało się wejść do środka lokalu.

Akcja służb zwróciła uwagę mieszkańców, którzy poinformowali nas o tym.

„Ulica Kunickiego, salon gier na wprost szpitala neuropsychiatrycznego. Chyba antyterroryści, na pewno Izba Celno-Skarbowa, sporo radiowozów nieoznakowanych” – pisze czytelniczka Małgorzata.

Informacje o wejściu do nielegalnego punku z grami hazardowymi potwierdza Michał Deruś, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. Przekazał, że na ten moment na miejscu prowadzone są działania służb. Nie wiadomo jeszcze, ile osób znajdowało się w lokalu oraz ile maszyn tam działało.

Na miejscu jest również biegły, który przeprowadza kontrolowane gry hazardowe. Wiadomo, że punkt z grami hazardowymi zostanie zlikwidowany. Szczegóły dzisiejszej interwencji poznamy po zakończonych działaniach.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.