Pobiegną w Ogrodzie Botanicznym. Szykuje się Botaniczna 5, gratka dla każdego, kto lubi ruch

Botaniczna 5, bieg dzieci
Botaniczna 5, cykl imprez biegowych | fot. Daniel Musiał

Jesienna edycja ogólnopolskiego cyklu biegów i marszów rozgrywanych w ogrodach botanicznych rozpocznie się 30 września w Kielcach, a zakończy 5 listopada w Gdyni, odwiedzając po drodze m.in. także Lublin, Poznań, Warszawę, Gdynię.

Botaniczna Piątka w Lublinie — weź udział w wyjątkowej imprezie

Botaniczna Piątka, to cykl wyjątkowych biegów w unikalnych okolicznościach przyrody. Uczestnicy będą biegać na terenie ogrodu Botanicznego w Lublinie. Jak zapewniają organizatorzy — jest to impreza, dla każdego, kto uwielbia ruch. „Bez względu na czas osiągnięty na mecie, bez względu na sposób i formę pokonania naszej trasy każdego z Was uhonorujemy na mecie pamiątkowym jesiennym medalem z Jeżówką”.

Botaniczna 5
Medale edycji Jesiennej Botaniczna 5

Konkursy i zabawy w Lublinie:

Dla Kogo jest Botaniczna 5 – bieg na 5 km

W każdej z lokalizacji jesiennego cyklu biegów Botanicznej Piątki czeka na uczestników Zielona strefa debiutanta, w której można uzyskać wszelkie informacje dotyczące biegu. Zachęcamy do udziału zarówno zaawansowanych biegaczy, jak i najmłodszych.

Bieg w Ogrodzie Botanicznym
Botaniczna 5 Bieg uczestników

Botaniczna 5 – bieg dla najmłodszych

Dla najmłodszych przygotowaliśmy cztery krótsze dystanse w ramach biegów dziecięcych. Po zakończeniu rywalizacji każdy uczestnik zostanie uhonorowany pamiątkowym medalem z kwiatowym motywem.

Wybrane dla Ciebie:

150 metrów – rocznik 2018 i młodsze,
300 metrów – roczniki 2015-2017,
500 metrów – roczniki 2012-2014
1000 metrów – roczniki 2009-2011

Planowane są również dekoracje dla najszybszych zawodników w kategoriach OPEN Kobiet i Mężczyzn, a także w poszczególnych kategoriach wiekowych. Najstarszy uczestnik biegu zostanie wyróżniony specjalną pamiątkową statuetką!

Trasa Biegu Botaniczna 5 Lublin
Mapa zawodów Botaniczna 5 | fot. Botaniczna 5

To cię zainteresuje:

Zapisy na Botaniczną 5-tkę w Lublinie

Zapisy internetowe na wydarzenie potrwają do czwartku, 28 września przed imprezą (do godz.12:00). Po tym terminie na bieg będzie można zapisać się także w dniu imprezy w biurze zawodów.

Kiedy odbędzie się Botaniczna 5-tka w Lublinie?

Zainteresowani bieganiem na terenie ogrodu Botanicznego UMCS, będą mogli to zrobić już w najbliższą niedzielę. Start Biegu jak i meta przewidziany jest od wejścia, od strony Willowej w Lublinie.

Szczegóły imprezy:

adres: Willowa 55
godz. 10:00
dystans: 5 km
termin: 01.10.2023

Wybieracie się na imprezę? Bedziecie Biegać? Dajcie znać anonimowo w komentarzach

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.