Ekstremalny prezent na Dzień Chłopaka – airsoftowa strzelanka

Airsoft
Fot. Materiał klienta

Prezent na Dzień Chłopaka nie musi być wcale żadnym gadżetem czy namacalnym przedmiotem. Można podarować mu też emocje i wrażenia, których przez długi czas nie zapomni, a być może nawet zapamięta do końca życia. Bardzo dobrym pomysłem na upominek jest więc airsoftowa strzelanka. Udział w niej można chłopakowi wykupić u organizatora tego typu imprez. To typowo męskie zajęcie, które związane jest z wojskiem, bronią i militariami, a jednocześnie jest też świetną zabawą i wyzwala ogromne pokłady adrenaliny.

Prezent, który zapewni niezapomniane wrażenia

Airsoftowa strzelanka, jak sama nazwa wskazuje, polega na walce dwóch zespołów i odbywa się to zazwyczaj na terenach zielonych, np. w lesie. Każdy uczestnik jest wyposażony w broń, czyli w replikę ASG, która wygląda jak palny oryginał, ale jest oczywiście dużo bezpieczniejsza w użyciu.

Strzela się z niej małymi kulkami, które są wykonane z plastiku lub materiałów biodegradowalnych. Uderzenie nimi może pozostawić jedynie ślad w postaci mniejszego lub większego siniaka.

Stosuje się też okulary ochronne – tak na wszelki wypadek.

Bardzo ważnym elementem airsoftu jest rywalizacja z pozostałymi uczestnikami strzelanki, a więc podczas gry nie brakuje też adrenaliny i emocji. To znacznie potęguje wrażenia i dobrą zabawę, które stają się warte zapamiętania.

Udział w airsoftowej strzelance to idealny pomysł na to, by w oryginalny sposób uczcić Dzień Chłopaka. Możemy przystąpić do niej wspólnie, albo wysłać chłopaka samego – bez obaw, na pewno nie będzie czuł się samotny i pozna przy okazji wielu nowych znajomych.

Airsoft to gra zespołowa, więc bardzo ważna jest w niej dobra relacja z pozostałymi członkami drużyny, a znajomości airsoftowe są często kontynuowane również w prywatnym życiu. Jeśli Twój chłopak lubi poznawać nowych ludzi, to airsoftowa strzelanka jest takim miejscem, gdzie może łatwo nowe znajomości zyskać.

Jak przygotować się do airsoftowej strzelanki?

Pierwsza strzelanka może być dla chłopaka początkiem nowej pasji. Będzie wtedy potrzebował odpowiedniego wyposażenia, które kupuje się w specjalistycznych sklepach, takich jak Gunfire.com – od razu zyskasz ciekawe pomysły prezentowe na kolejne ważne święta i rocznice.

Zanim jednak to nastąpi, można wypożyczyć wszystko od organizatorów strzelanki. Opłata za strzelankę jest wtedy związana nie tylko z uczestnictwem w grze, ale też z wypożyczeniem repliki, amunicji i okularów. Nieznacznie zwiększa to koszta, ale nie musimy od razu kupować akcesoriów na własność.

Przed strzelanką, warto pokazać chłopakowi jej regulamin, by wiedział, co jest dozwolone, a co zabronione na polu walki. Zasady te są bardzo mocno przestrzegane i warto wiedzieć, za co możemy wylecieć z gry.

Zazwyczaj są one też przekazywane przez organizatorów, u których można też przejść krótkie szkolenie z obsługi repliki ASG. To bardzo przydatna opcja, dzięki której chłopak może lepiej i pewniej poczuć się w grze, więc warto również o nią zadbać.

Tak dobrze zorganizowany prezent na Dzień Chłopaka na pewno sprawi mu wiele radości i będzie go jeszcze wspominał przez długi czas. Warto więc poświęcić chwilę na przygotowania – niezapomniane wrażenia są tego warte.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.