Planuj przejazd z wyprzedzeniem. Zamów Bolt’a nawet do 3 dni wcześniej. Nowa funkcja w aplikacji

bolt taxi
Zdjęcie ilustracyjne | fot. bolt

Bolt wprowadził nową funkcję do zamawiania przejazdów w aplikacji nawet 72 godziny wcześniej. Dzięki temu planowanie podróży po mieście stanie się łatwiejsze. Co na to pasażerowie, czy jesteśmy w stanie przewidzieć podróż z 3 dniowym wyprzedzeniem?

Jak zamówić przejazd z 72h godzinnym wyprzedzeniem w aplikacji Bolt?

Podczas korzystania z aplikacji, aby zamówić przejazdy wystarczy wybrać w aplikacji Bolt ikonę samochodu z kalendarzem, zapoznać się z zasadami, a następnie wybrać datę i godzinę, na którą chce się zarezerwować przejazd i wybrać miejsce odbioru i punkt docelowy.

bolt
Zdjęcie ilustracyjne: samochód Bolt | fot. Dominik Wąsik

Nowa funkcjonalność w aplikacji jest przede wszystkim przydatna klientom Bolt Business, tym korzystającym z rozwiązania Ride Booker na swoim koncie biznesowym lub zamawiających przejazdy bezpośrednio w aplikacji. Od teraz możliwe będzie rezerwowanie przejazdów biznesowych po mieście, co zapewne ułatwi planowanie z wyprzedzeniem i pozwoli zdążyć na umówione spotkanie.

Planowanie przejazdów ułatwi również organizację przejazdów dla gości firmy, podróżujących np. na lotnisko lub dworzec. 

Więcej o usłudze Bolt w Lublinie:

Przeliczniki cen w aplikacji Bolt — jak to jest z rezerwacją z wyprzedzeniem?

Zazwyczaj cena przejazdu z Bolt jest określana na podstawie m.in. bieżącego popytu, natomiast cena przejazdu zarezerwowanego z wyprzedzeniem pozostaje taka sama, jak w momencie rezerwacji, więc pasażer z góry wie, ile zapłaci.

Kierowca Bolt zignorował znak B-22 "zakaz skręcania w prawo" i wjechał w zamkniętą ul. Pocztową
Kierowca Bolt zignorował znak B-22 „zakaz skręcania w prawo” i wjechał w zamkniętą ul. Pocztową | fot. Dominik Wąsik

Jak wygląda przejazd planowany z Boltem?

Usługa dostępna jest w kategoriach Bolt i Comfort. W dniu planowanej realizacji podróży pod wskazany adres podjedzie kierowca. Po pojawieniu się na miejscu będzie oczekiwał na pasażera przez 15 minut, bez dodatkowych opłat. 

Anulowanie przejazdu jest bezpłatne

Jeśli plany ulegną zmianie, użytkownicy mogą anulować zarezerwowany przejazd za pomocą kilku kliknięć. Odwołanie przejazdu jest bezpłatne, jeśli anulowanie nastąpi na maksymalnie do 60 minut przed przyjazdem samochodu. 

To cię zainteresuje: Oszustwo na Netflixa. Zamiast filmu cyberprzestępcy opróżnią ci konto

Bolt zachęca mieszkańców miast do rezygnacji z prywatnego samochodu i częstszego korzystania z alternatywnych środków transportu. Dzięki opisanej nowej funkcji w aplikacji Bolt możliwość uzyskania dostępu do samochodu w przewidywalny sposób pomoże użytkownikom stać się bardziej otwartymi na pozostawienie własnego samochodu w domu- mówi Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce. Przejazdy biznesowe 

Widok z lotu ptaka na przebudowywane al. Racławickie
Widok z lotu ptaka na przebudowywane al. Racławickie | fot. Miasto Lublin

W jakich miastach Bolt udostępnia usługę planowania przejazdu?

Usługa dostępna jest obecnie w Białymstoku, Krakowie, Lublinie , Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie.

Jeżdzicie z Boltem w Lublinie? Jakie macie wrażeina? Dajcie znać w komentarzach co wymaga poprawki, a co wypada na plus. Dzięki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Koniecznie niech wprowadzą przejazd z dzieckiem, auta wyposażone w foteliki. Skoro jest Bolt Pets to i powinien być Child.

  2. Bolt – banda nieudacznikow zagrazajacych bezpieczenstwu na drogach. Trzeba miec w glowie siano zeby jezdzic z tymi patusami.