Pijany prowadził karawan. Kierowcę zakładu pogrzebowego zatrzymała policja

karawan
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Lublina zatrzymali pijanego kierowcę karawanu pogrzebowego. Badanie alkomatem u kierowcy wykazało, że ten miał blisko pół promila alkoholu.

Pijany kierowca karawanu

Na podejrzanie jadący karawan pogrzebowy w miejscowości Niemce zwrócili uwagę policjanci lubelskiej drogówki. Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze od razu wyczuli na unoszącą się w kabinie pojazdu woń alkoholu.

W związku z tym siedzący za kierownicą volkswagena 40-letni mieszkaniec gminy Lubartów został poddany badaniu trzeźwości. Jak się okazało, alkomat wykazał blisko pół promila alkoholu w organizmie.

40-letni mieszkaniec gminy Lubartów niebawem odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem po użyciu alkoholu. Mężczyzna musi się liczyć z zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.