Okaleczył się nożem i skoczył do wody. Akcja ratunkowa nad Zalewem Zemborzyckim

Zdjęcie ilustracyjne

Desperat stojąc na molu, zaczął się okaleczać, a następnie wskoczył do Zalewu Zemborzyckiego. Z pomocą ruszyli świadkowie i policjant, który skoczył za mężczyzną i nieprzytomnego wyciągnął z wody.

Do dramatycznych scen doszło w sobotę przed południem nad Zalewem Zemborzyckim. Na molu od strony ośrodka Marina znajdował się mężczyzna, który na oczach świadków zaczął się okaleczać nożem po ciele. Na widok zbliżających się osób, które chciały mu pomóc, desperat postanowił wskoczyć do wody.

Z pomocą ruszyli świadkowie i policjant z komendy miejskiej policji w Lublinie, który skoczył za mężczyzną do Zalewu Zemborzyckiego i przy pomocy jednego ze świadków wciągnął nieprzytomnego mężczyznę na molo. Tam została udzielona mu pomoc przez ratowników medycznych, a następnie trafił do szpitala.

Jak się okazało, był to 42-letni mieszkaniec Lublina, który zaginął 9 września. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i powód, dla którego mężczyzna chciał odebrać sobie życie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.