Ogromne zainteresowanie linią turystyczną. Nie ma już wolnych miejsc na najbliższe dwie niedziele

Trolejbus Skoda na linii turystycznej T
Trolejbus Skoda na linii turystycznej T | fot. ZTM Lublin

Chcesz zwiedzić Lublin z pokładu zabytkowego trolejbusu lub autobusu? Musisz zarezerwować miejsce, bo kto pierwszy ten lepszy. Miejsc na najbliższe dwie niedziele już niema. ZTM mówi o ogromnym zainteresowaniu wśród turystów i mieszkańców.

Bez rejestracji nie pojedziesz

Przypomnijmy, że zmiana sposobu uczestnictwa w niedzielnych przejażdżkach zabytkowymi pojazdami komunikacji miejskiej na linii turystycznej T była spowodowana ostatnimi nieprzyjemnymi zdarzeniami, o których pisaliśmy tu: Szarpanina, krzyki i wyzwiska. ZTM zmienia sposób uczestnictwa w przejazdach linią turystyczną T

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie przekazał dziś, iż zapisy na kursy linii turystycznej 17 i 24 lipca zostały zakończone — jest już komplet uczestników. Warunkiem uczestnictwa w wybranym kursie jest poprawna i potwierdzona przez ZTM w Lublinie rejestracja, po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym [email protected].

„Osoby, których dane nie znajdą się na liście osób zarejestrowanych, nie zostaną wpuszczone do pojazdu” – przypomina ZTM Lublin i dodaje, że są jeszcze wolne miejsca na kursy 31 lipca i w sierpniu.

W okresie wakacyjnym każdy może odbyć podróż w przeszłość i poznać Lublin z nietypowej perspektywy – z pokładu zabytkowych pojazdów komunikacji miejskiej: autobusu Jelcz 272 MEX o nazwie Gutek, oraz trolejbusu Skoda 9 Tr. Liczba miejsc siedzących dla pasażerów jest ograniczona w obu pojazdach. W Gutku jest 27 miejsc siedzących przeznaczonych dla pasażerów, a w Skodzie jest 26.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.