Nowy nieoznakowany radiowóz wyjechał na drogi powiatu lubelskiego

68 138195
Zdjęcie ilustracyjne | fot. KWP Lublin

Piraci drogowi, strzeżcie się. Od kilku dni na drogach powiatu lubelskiego policjanci z ruchu drogowego patrolują drogi przy pomocy nowego nieoznakowanego radiowozu.

Kierowcy, którzy podróżują drogą krajową nr 19 i drogą wojewódzką 747, muszą się strzec. Jesteśmy informowani przez Czytelników, że od kilku dni drogi w powiecie lubelskim patroluje nowy, nieoznakowany radiowóz.

To nowy Opel Astra Turbo (ciemny grafit) o numerach rejestracyjnych LU 519FJ, który jest użytkowany przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Samochód jest wyposażony między innymi w wideorejestrator.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.