Lubelska policja ma nowe radiowozy

Nowe radiowozy zasiliły tabor lubelskiej policji | fot. Policja

Garnizon lubelskiej Policji wzbogacił się o kolejne 24 nowe radiowozy. Służbowe pojazdy zostały pozyskane dzięki wparciu jednostek samorządu terytorialnego.

Wśród zakupionych radiowozów jest 9 pojazdów marki Opel Astra, 8 samochodów marki Hyundai i20, 6 pojazdów typu SUV i jeden furgon marki Opel Vivaro. Są to zarówno radiowozy oznakowane służące do typowej pracy patrolowej na drodze, jak i te nieoznakowane.

– Pozyskanie tego służącego policjantom na co dzień sprzętu było możliwe dzięki współfinansowaniu ze strony jednostek samorządu terytorialnego – wyjaśnia asp. Anna Kamola z lubelskiej policji.

Nowe radiowozy wyjadą na lubelskie drogi

Wkrótce służbowe pojazdy rozpoczną swoją „służbę” na ulicach lubelskiego garnizonu. Część radiowozów już została przekazana, m.in. dla policjantów z Opola Lubelskiego, czy Łukowa. Nowe radiowozy otrzymają także komendy w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie, Biłgoraju, Janowie Lubelskiem, Lubartowie, Łęcznej, Puławach, Radzyniu Podlaskim, Rykach, Świdniku i Tomaszowie Lubelskim.

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.