Nie żyje łoś potrącony przez samochód na ul. Węglarza. Zwierzę zostało uśpione

Potrącony łoś na ul. Węglarza w Lublinie
Potrącony łoś na ul. Węglarza w Lublinie | fot. czytelnik Mariusz

Niestety, ale nie udało się uratować łosia, który dziś rano został potrącony przez samochód na ul. Węglarza w Lublinie. Samica łosia została uśpiona.

Potrącenie łosia na ul. Węglarza

Nie udało się uratować łosia, który we wtorek przed godz. 9 został potrącony przez kierowcę toyoty na ul. Węglarza w Lublinie. Samicy łosia nie dało się już pomóc, więc postanowiono ją uśpić.

Z ustaleń policji wynika, że para łosi wbiegła pod nadjeżdżający samochód. Samica łosia została potrącona przez auto, natomiast łoszakowi udało się przebiec przez jezdnię.

Kierowca toyoty, który zderzył się z łosiem, nie odniósł żadnych obrażeń.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ten łoś długo leżał na ulicy nawet nie było komu przyjechać i mu pomóc tylko konał i było za późno i trzeba było już uśpić brawo za interwencje