Potrącenie łosia na ul. Węglarza. Ranne zwierzę leży na jezdni

Potrącony łoś na ul. Węglarza w Lublinie
Potrącony łoś na ul. Węglarza w Lublinie | fot. czytelniczka Agnieszka

Na ul. Węglarza doszło do zderzenia samochodów z łosiem. Ranne zwierzę leży na jezdni. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Po okolicy biegają kolejne łosie.

AKTUALIZACJA 18.05.2021, godz. 16:15:
► Nie żyje łoś potrącony przez samochód na ul. Węglarza. Zwierzę zostało uśpione

Potrącony łoś ul. Węglarza

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 8.40 na ul. Węglarza w Lublinie. Na wysokości sklepu Lidl doszło do zderzenia dwóch samochodów z łosiem. Ranne zwierzę leży na jezdni. Na miejscu jest już policja. Kierowcom nic się nie stało. Powiadomiono schronisko dla zwierząt.

Z informacji przekazanych przez świadków wynika, że po okolicy mają biegać kolejne zwierzęta. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o biegającym łosiu w okolicy al. Solidarności, lecz po dotarciu na miejsce strażników łosia już nie było.

Występują utrudnienia w ruchu. Ulica Węglarza jest nieprzejezdna od Bazylianówki do al. Spółdzielczości Pracy.

Potrącony łoś na ul. Węglarza w Lublinie
Potrącony łoś na ul. Węglarza w Lublinie | fot. czytelnik Mariusz
Potrącony łoś na ul. Węglarza w Lublinie
Potrącony łoś na ul. Węglarza w Lublinie | fot. czytelnik Mariusz
Potrącony łoś na ul. Węglarza w Lublinie | fot. czytelniczka Agnieszka
Biegający łoś po ul. Węglarza | fot. czytelniczka Agnieszka

Czekamy na Wasze tematy

spottedlublin.pl – to portal z informacjami o Lublinie i okolicy. Masz ciekawy temat? Widzisz niecodzienną sytuację, pożar lub korek? – pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Spotted Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.