Nie będzie już Atrium Felicity. Centrum handlowe zmieniło nazwę i logo

IMG 20160908 183626 e1473425004783
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Atrium Felicity przeszło kosmetyczny rebranding. Od teraz nazywa się Felicity Lublin. Zmiana nazwy największego centrum handlowe w mieście to efekt zmiany właściciela i zarządcy obiektu.

Przypomnijmy, w lipcu obiekt handlowy został kupiony przez firmę ECE European Prime Shopping Centre Fund II i zarządzanie nim przejęło ECE Projektmanagement Polska. O tym pisaliśmy TUTAJ. Zmiana nazwy z Atrium Felicity na Felicity Lublin wiąże się z drobnymi zmianami w przestrzeni centrum.

W chwili obecnej trwają prace nad odświeżeniem logo naszego centrum. Nowy zarządzający centrum firma ECE Projektmanagement Polska planuje szereg atrakcji dla odwiedzających Felicity Lublin. Na chwilę obecną nie są planowane żadne zmiany w otoczeniu centrum handlowego. W samym Felicity natomiast nastąpi kilka zmian, lecz jest to związane z bieżącą działalnością centrum handlowego” – mówi Andrzej Wąsowicz, dyrektor Felicity Lublin.

Felicity Lublin to największe centrum handlowe w naszym mieście. W ofercie posiada niemal 120 lokali handlowych, 9-cio salowe kino Cinema City oraz siłownię. Centrum zajmuje powierzchnię 75000 mkw. Obiekt posiada podziemny i naziemny parking oraz windy przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przypomnijmy, że na początku marca centrum handlowe Tarasy Zamkowe zmieniło swoją nazwę na VIVO! Lublin. O tym pisaliśmy tutaj – Nie będzie już Tarasów Zamkowych. Galeria zmienia nazwę na Vivo! Lublin

Lublin – miasto galerii handlowych

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niewiele osób sobie zdaję sprawę, ale wszystkie Plazy, feli atriumy i cinemacity są własnością żydów