Nie będzie już Tarasów Zamkowych. Galeria zmienia nazwę na Vivo! Lublin

IMG 20190307 090148
Tarasy Zamkowe zmieniają nazwę na Vivo! Lublin | fot. Dominik Wąsik

Centrum handlowe Tarasy Zamkowe zmienia nazwę! Od dziś galeria handlowa zlokalizowana w samym centrum naszego miasta będzie się nazywać Vivo! Lublin.

Vivo! to marka dla centrów handlowych stworzona przez Immofinanz, właściciela m.in. Tarasów Zamkowych. Koncepcja ta została opracowana z myślą o miastach z zasięgiem całkowitym umożliwiającym dotarcie do co najmniej 200 tysięcy osób.

Markę Vivo! wprowadzono na rynek w październiku 2014 roku, kiedy to otworzono pierwszy obiekt handlowy pod tym szyldem w Pile – Vivo! Piła. Centra handlowe pod tą marką działają również w Stalowej Woli i Krośnie. Od dziś to grono powiększy się o obiekt z Lublina, a dokładnie Tarasy Zamkowe.

Vivo! Lublina to nowa nazwa Tarasów Zamkowych

Tarasy Zamkowe to galeria handlowa zbudowana przez austriackiego inwestora i dewelopera Immofinanz Group w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego PKS i Zamku Lubelskiego. W środku znajduje się 150 lokali handlowo-usługowych na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych.

Tarasy Zamkowe otwarto w marcu 2015 roku. Od 7 marca centrum handlowe zmienia nazwę na Vivo! Lublin. Szczegóły dotyczące nowej nazwy i dalszych planów dotyczący działania obiektu handlowego w naszym mieście podamy po konferencji prasowej.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. super, teraz brzmi jak centrum jakiegoś FM group albo siedziba konsultantek Avon, co to za nazwa?
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  2. Beznadziejna nazwa vivo… Co to ma niby znaczyć? Kojarzy się z tanim winem lub kolorowym czasopismem dla nastolatków albo jeszcze lepiej klubem nocnym… Porażka…

  3. A co wam przeszkadza nazwa? Galeria jest prywatna, wlasciciel moze sobie ja nazywac jak chce…… Jeszcze zaraz cebula zrobi protest przed urzedem miasta w celu przywrocenia starej nazwy…..