Nie będzie już Tarasów Zamkowych. Galeria zmienia nazwę na Vivo! Lublin

Tarasy Zamkowe zmieniają nazwę na Vivo! Lublin | fot. Dominik Wąsik

Centrum handlowe Tarasy Zamkowe zmienia nazwę! Od dziś galeria handlowa zlokalizowana w samym centrum naszego miasta będzie się nazywać Vivo! Lublin.

Vivo! to marka dla centrów handlowych stworzona przez Immofinanz, właściciela m.in. Tarasów Zamkowych. Koncepcja ta została opracowana z myślą o miastach z zasięgiem całkowitym umożliwiającym dotarcie do co najmniej 200 tysięcy osób.

Markę Vivo! wprowadzono na rynek w październiku 2014 roku, kiedy to otworzono pierwszy obiekt handlowy pod tym szyldem w Pile – Vivo! Piła. Centra handlowe pod tą marką działają również w Stalowej Woli i Krośnie. Od dziś to grono powiększy się o obiekt z Lublina, a dokładnie Tarasy Zamkowe.

Vivo! Lublina to nowa nazwa Tarasów Zamkowych

Tarasy Zamkowe to galeria handlowa zbudowana przez austriackiego inwestora i dewelopera Immofinanz Group w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego PKS i Zamku Lubelskiego. W środku znajduje się 150 lokali handlowo-usługowych na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych.

Tarasy Zamkowe otwarto w marcu 2015 roku. Od 7 marca centrum handlowe zmienia nazwę na Vivo! Lublin. Szczegóły dotyczące nowej nazwy i dalszych planów dotyczący działania obiektu handlowego w naszym mieście podamy po konferencji prasowej.6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A co wam przeszkadza nazwa? Galeria jest prywatna, wlasciciel moze sobie ja nazywac jak chce…… Jeszcze zaraz cebula zrobi protest przed urzedem miasta w celu przywrocenia starej nazwy…..

  2. Beznadziejna nazwa vivo… Co to ma niby znaczyć? Kojarzy się z tanim winem lub kolorowym czasopismem dla nastolatków albo jeszcze lepiej klubem nocnym… Porażka…

  3. super, teraz brzmi jak centrum jakiegoś FM group albo siedziba konsultantek Avon, co to za nazwa?
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD