Centrum handlowe Atrium Felicity zmienia właściciela. Czy galeria zmieni też nazwę?

Atrium Felicity zmienia właściciela. Czy galeria zmieni też nazwę?
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Jeszcze w tym roku centrum handlowe Atrium Felicity w Lublinie zmieni swojego właściciela. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wraz ze zmianą właściciela pojawi się też nowa nazwa.

Firma Atrium European Real Estate Limited ogłosiła zawarcie umowy o wartości 298 mln euro, dotyczącej sprzedaży dwóch centrów handlowych w Polsce na rzecz funduszu ECE European Prime Shopping Centre Fund II. Mowa tu o Atrium Koszalin i lubelskiego Atrium Felicity.

Jestem bardzo zadowolony, że doprowadziliśmy do sprzedaży tak znaczącej części naszego portfolio powyżej jego wartości księgowej. Wpływy ze sprzedaży wykorzystamy do dalszej optymalizacji naszego bilansu oraz rozwoju portfolio w kierunku dominujących centrów handlowych w największych miastach na naszych podstawowych rynkach” – komentuje Liad Barzilai, CEO Atrium Group.

Przypomnijmy, że Atrium Felicity działa w Lublinie od marca 2014 roku. Obiekt oferuje ok. 77 tys. mkw. powierzchni handlowej (w tym 57,2 tys. mkw. GLA – z wyłączeniem sklepu Auchan). Prawdopodobnie wraz ze zmianą właściciela zmieni się też nazwa centrum handlowego.

Zamknięcie transakcji oczekiwane jest w III kwartale 2019 r.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.