Nick Kellogg zawodnikiem TBV Start Lublin

Nick Kellogg zawodnikiem TBV Start Lublin - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Nick Kellogg wraca do Lublina! Amerykanin po krótkiej przerwie ponownie będzie reprezentował barwy TBV Startu. Czy wpłynie to poprawę wyników drużyny?

Kellogg był w zeszłym sezonie najlepszym zawodnikiem. Notował średnie na poziomie 11.5 pkt, 3.8 zb oraz 2.1 as na mecz. Trafiał do kosza z ponad 37-procentową skutecznością oraz na poziomie 85% z linii rzutów wolnych. Kontrakt podpisał do końca rozgrywek.

– Źle rozpoczęliśmy ten sezon i drużyna potrzebowała impulsu. Mamy nadzieję, że Nick ten impuls da. To bardzo solidny zawodnik, który już zdążył się sprawdzić w naszej lidze. Bardzo na niego liczymy – mówi o zatrudnieniu nowego-starego koszykarza Arkadiusz Pelczar, prezes TBV Startu.

dsc_1914_1
(fot. Start Lublin)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.