Na dwa dni zamkną ul. Janowską. Kolej rozpoczyna budowę nowego mostu

DSC0562
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Damian Gerhand

Od najbliższego piątku ul. Janowska w rejonie wiaduktu kolejowego będzie zamknięta dla ruchu. Kierowcy i komunikacja miejska na objazdy.

Wracają utrudnienia w regionie przebudowywanej linii kolejowej łączącej Lublin z Warszawą. Kolejarze od najbliższego piątku przystąpią do prac związanych z odbudową obiektu mostowego w rejonie ul. Janowskiej, co będzie wiązało się z zamknięciem dla ruchu tego odcinka ulicy.

12 lipca od godz. 8 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu – zamknięcie dla ruchu ul. Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego. Prace potrwają maksymalnie do 13 lipca do godz. 20.00” – informuje Karol Kieliszek z biura prasowego lubelskiego ratusza.

Zamknięcie ul. Janowskiej oznacza dla kierowców objazdy. A te zostaną poprowadzone ulicami: Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską. Objazdy będą też dotyczyć autobusów komunikacji miejskiej.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wprowadza objazd dla linii 8. Autobusy tej linii w obu kierunkach będą kursowały ulicami: … – Krężnicka – Żeglarska – Nałkowskich – Romera – Diamentowa – Krochmalna – Nadbystrzycka – …

Dodatkowo w celu obsługi komunikacyjnej mieszkańców ul. Janowskiej w w/w dniach uruchomiona zostaje tymczasowa linia zastępcza nr 708 kursująca po trasie: Janowska – stacja pomp – Janowska – Żeglarska – Nałkowskich – Romera.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.