Na dwa dni zamkną przejazd pod wiaduktem na ul. Janowskiej w Lublinie

PLK Lublin Janowska Bystrzyca fot G. Biega
Wiadukt kolejowy nad ul. Janowską | fot. PKP PLK

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie przypomina, że w tym tygodniu na dwa dni zamknięty będzie przejazd pod wiaduktem kolejowym na ul. Janowskiej. Kierowcy i komunikacja miejska na objazdy.

W związku z kolejnym etapem prac przy remoncie wiaduktu kolejowego, od 5 do 6 sierpnia zamknięta będzie ul. Janowska. Ruch zostanie skierowany ulicami: Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską.

Potem na Janowskiej powróci zawężenie połowy jezdni i utrzymanie ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną do 30 września. Wszystkie prace przy wiadukcie mają się zakończyć w IV kwartale 2020 roku.

Objazdy komunikacji miejskiej w czasie zamknięcia przejazdu pod wiaduktem

Linia nr 8 w obu kierunkach przejazdu zostanie skierowana ulicami: … – Krężnicka – Żeglarska – Nałkowskich – Romera – Diamentowa – Krochmalna – Nadbystrzycka – …

Dodatkowo, w celu obsługi komunikacyjnej mieszkańców ul. Janowskiej w ww. terminie uruchomiona zostanie tymczasowa linia zastępcza nr 708 kursująca w obu kierunkach po następującej trasie: Janowska – stacja pomp – Janowska – Żeglarska – Nałkowskich – Romera (pętla końcowa linii nr 6)

W czasie trwania objazdów nie będą obsługiwane przystanki:
– Koło NŻ 01 i 02
– Wąwozowa NŻ 01 i 02

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.