Na cztery dni zamkną przejazd pod wiaduktem na ul. Janowskiej

Na cztery dni zamkną przejazd pod wiaduktem na ul. Janowskiej
Zamknięcie ul. Janowskiej pod wiaduktem kolejowym | fot. Dominik Wąsik

W najbliższych dniach zmieni się organizacja ruchu na ul. Janowskiej w Lublinie. Ma to związek z prowadzonymi przez PKP pracami w rejonie wiaduktu kolejowego.

Zamkną przejazd pod wiaduktem na ulicy Janowskiej

Od poniedziałku (25 stycznia) od godz. 10.00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu jezdni pod wiaduktem. Objazdy wyznaczono ulicami: Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską. Utrudnienia potrwają do czwartku (28 stycznia), do godzin popołudniowych.

AKTUALIZACJA

Objazdy komunikacji miejskiej

W związku z planowanym zamknięciem dla ruchu fragmentu ulicy Janowskiej i ulicy Nadbystrzyckiej w rejonie wiaduktu kolejowego od dnia 25 stycznia (poniedziałek) od godziny 10:00 do 28 stycznia (czwartek) wprowadza następujący objazd dla linii nr 8 (w obu kierunkach przejazdu): … – Krężnicka – Żeglarska – Nałkowskich – Romera – Diamentowa – Krochmalna – Nadbystrzycka – …

Autobusy linii nr 8 będą kursować według tymczasowego rozkładu jazdy
zamieszczonego w gablotach przystankowych.

Dodatkowo, w celu obsługi komunikacyjnej mieszkańców ul. Janowskiej w
ww. okresie uruchomiona zostanie tymczasowa linia zastępcza nr 708
kursująca po następującej trasie (w obu kierunkach przejazdu): Janowska-stacja pomp – Janowska – Żeglarska – Nałkowskich – Romera

W czasie trwania objazdów nie będą obsługiwane przystanki: Koło NŻ 01 i
02, Wąwozowa NŻ 01 i 02.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.