MOSiR zamawia plandekę do przykrycia przed deszczem toru żużlowego

Tor żużlowy w Lublinie przykryli przed deszczem specjalną plandeką
Tor żużlowy przykryli przed deszczem specjalną plandeką | fot. Krzysztof Żuk

MOSiR chce posiadać własną plandekę, którą na czas deszczu ma być przykrywany tor żużlowy przy Al. Zygmuntowskich. Przed sierpniowym turniejem Grand Prix plandekę trzeba było pożyczyć od Wrocławia.

Plandeka uchroni tor przed deszczem

Do 11 stycznia zainteresowane firmy powinny złożyć swoje oferty na dostarczenie i montaż certyfikowanego systemu przykrycia toru żużlowego na stadion miejski MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie. Lublin chce posiadać własną plandekę, którą będzie można przykryć tor żużlowy przed prognozowanymi opadami deszczu.

Przypomnijmy, że w sierpniu przed turniejem Grand Prix taką przeciwdeszczową plandekę udało się pożyczyć od Wrocławia. Zobacz także: Pogoda nie dopisuje. Kibice odsprzedają bilety na piątkowy turniej Grand Prix

Jakie wymagania stawia MOSiR? System przykrycia toru musi być certyfikowany przez Polski Związek Motorowy oraz być nieprzemakalny i przepuszczający wody w stopniu wystarczającym do przygotowania toru do zawodów po ustaniu opadów deszczu. Wykonawca musi udzielić 24-miesięcznej gwarancji na cały system.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.