Na działce przy skrzyżowaniu ulic Chełmskiej i Staszica w Łęcznej rozpoczęto prace związane z budową restauracji McDonalds. Obiekt ma być gotowy najpóźniej w sierpniu.
Budowa McDonalds w Łęcznej
Zapowiadana już kilka miesięcy temu budowa restauracji McDonalds w Łęcznej rozpoczęła się na początku kwietnia. Ekipy budowlane przystąpiły do prac ziemnych i przygotowania terenu pod budowę obiektu.
Restauracja McDonalds w Łęcznej powstaje na terenie należącym do niedawna do Urzędu Miasta w miejscu, gdzie znajdował się tzw. plac cyrkowy, przy skrzyżowaniu ulic Chełmskiej i Staszica.
W przetargu na zakup miejskiej działki stanęły trzy duże sieci: McDonalds, Aldi i Kaufland. Miejska nieruchomość o powierzchni 1,08 ha została wyceniona na 4,5 mln zł netto. Najwyższą cenę zaproponował McDonalds – 8,2 mln zł netto.
O tym pisaliśmy tu: Amerykański gigant zaoferował najwięcej. W Łęcznej powstanie restauracja McDonalds
Jak się dowiedzieliśmy, budowa potrwa zaledwie cztery miesiące, więc wszystko na to wskazuje, że mieszkańcy Łęcznej i okolic zjedzą jeszcze maczka w te wakacje.
„Rozpoczęła się budowa długo wyczekiwanego McDonald’s!!! Z każdym dniem będą widoczne szybkie postępy prac, a już za kilkanaście tygodni widzimy się na smacznym McZestawie i shake” – skomentował na Facebooku Leszek Włodarski, burmistrz Łęcznej.
ZDJĘCIA
Dodaj swój komentarz