Masz w domu niepotrzebne rzeczy? Chcesz je sprzedać? Miejsce i stanowisko zapewni Ci Targ pod Zamkiem

TPZ 7
Wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem | materiały prasowe

Kolekcja płyt, lodówka, która nie jest już potrzebna, stary abażur czy pamiątkowy serwis obiadowy – każdy z nas ma w domu rzeczy, których nie używa i które tylko zajmują miejsce. Teraz możesz łatwo sprzedać te rzeczy na Targu pod Zamkiem.

Wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem

O Targu pod Zamkiem pisaliśmy już wielokrotnie, bo jest to jedno z ciekawszych miejsc w Lublinie. Targowisko Targ pod Zamkiem oferuje zakupy na każdą kieszeń. Na targowisku możesz kupić ubrania, buty, rośliny, małe zwierzęta, a w dodatku możesz tam też sprzedać swoje nieużywane rzeczy. Najbliższa wyprzedaż garażowa będzie organizowana w niedzielę, 31 marca br. od 6:00 rano.

Przedmioty, które możesz sprzedać na wyprzedaży garażowej na Targu pod Zamkiem

Wczesna wiosna to najlepszy czas na porządki. To właśnie teraz warto przejrzeć zawartość swoich szaf, komórek i strychów w poszukiwaniu rzeczy, które tam tylko zalegają. Takich przedmiotów może być wiele i coś, co Tobie wydaje się bezużyteczne, dla kogoś innego może być naprawdę cenną zdobyczą. Szczególnie poszukiwane są przedmioty z dawnych epok – począwszy od porcelany, przez zegary, kolekcje widokówek i znaczków, a na przedmiotach dekoracyjnych kończąc.

Czytaj także: Giełda owocowo-warzywna w Lublinie. Zobacz, gdzie!

Idea czystych i otwartych przestrzeni jest coraz popularniejsza, ale w wielu domach nadal są prawdziwie „graciarnie”. Czasami żal jest nam wyrzucić nieużywane rzeczy na śmietnik, bo nadal są coś warte, a wyprzedaż garażowa to świetna okazja, żeby na tych przedmiotach zarobić.

Na wyprzedaży garażowej możesz też sprzedać współczesne przedmioty, np. nieużywany radiobudzik, stary laptop, karafkę, meble lub niepotrzebne książki. Jeśli rozejrzysz się po swoim domu lub mieszkaniu, to na pewno znajdziesz przynajmniej kilka rzeczy, których można się z powodzeniem pozbyć i jeszcze na nich zarobić.

Książki na wyprzedaży garażowej na Targu pod Zamkiem

Co możesz sprzedać na wyprzedaży garażowej?

Na wyprzedaży garażowej organizowanej na targowisku Targ pod Zamkiem możesz sprzedać absolutnie wszystko. Mogą to być meble, sprzęt RTV i AGD, drobne przybory kuchenne, kolekcje figurek, niepotrzebne części samochodowe, zabawki, biżuteria i wiele innych.

Zobacz także: Giełda Staroci na Targu pod Zamkiem – niezwykłe miejsce

Dlaczego warto wziąć udział w takiej wyprzedaży?

Targowisko Targ pod Zamkiem oferuje Ci możliwość stania się na jeden dzień sprzedawcą i zamienienia swoich nieużywanych rzeczy w żywą gotówkę albo dokonania wymiany tych rzeczy na inne przedmioty. Wszystko, co zalega w Twoich szafach i schowkach, może się komuś przydać, a Ty otrzymasz za to pieniądze lub zyskasz możliwość wymiany tych rzeczy na coś, co rzeczywiście Ci się przyda.

Na wyprzedaży garażowej możesz również sprzedać porcelanę

Targ pod Zamkiem udostępnia miejsce, które codziennie odwiedzają tysiące mieszkańców Lublina. Możesz tam sprzedać swoje nieużywane rzeczy szybciej niż przez internet. Nie musisz się zmagać z koniecznością organizowania wysyłki tych rzeczy i czekania na pieniądze. Sprzedasz je na miejscu za taką cenę, jaką ustalisz. Oczywiście musisz się przygotować na to, że potencjalni kupujący będą chcieli negocjować ceny, ale to doda tylko smaczku całej wyprzedaży.

Ważne! Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, więc kwestia ustalenia cen pozostaje w gestii sprzedających. Organizator nie pobiera też opłat za udostępnienie miejsc handlowych. Handlować mogą tylko osoby prywatne. Wszystkie osoby chcące wystawić swoje rzeczy na Wyprzedaży Garażowej, proszone są o wcześniejszy e-mailowy lub telefoniczny kontakt z administracją targu: (81) 743 78 15 lub (81) 536 17 00.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o targowisku Targ pod Zamkiem, wejdź na stronę www.targpodzamkiem.pl i dołącz do obserwatorów tego miejsca na Facebooku Targ pod Zamkiem.

Wezmę udział w wydarzeniu
wyprzedazgarazowa v5 1

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.