LUBLIN: Giełda Staroci na Targu pod Zamkiem – niezwykłe miejsce

DSC 0937
Giełda Staroci na Targu pod Zamkiem | fot. organizator

Antyki, obrazy, rzeźby, porcelanę i setki innych przedmiotów można nabyć na organizowanej w co trzecią niedzielę miesiąca Giełdzie Staroci na Targu pod Zamkiem.

Giełdy Staroci dla wielu osób są okazją na powiększenie swojej kolekcji lub też na pozbycie się zbędnych rzeczy. Nierzadko za sporą kwotę.

W Lublinie jedną z giełd jest ta, organizowana przez Targ pod Zamkiem. Sprzedawcy zjeżdżają tam w co trzecią niedzielę miesiąca. Od samego rana między stoiskami kręcą się ludzie, szukający okazji.

Można tam kupić różne rzeczy: piękne lampy, wspaniałe szkło, srebra. Są widokówki, stare monety i odznaczenia, instrumenty muzyczne, klucze oraz korale. Wstać trzeba jednak wcześnie, gdyż wiele okazji znika bardzo szybko.

Giełda Staroci to nie tylko miejsce handlu

To miejsce spotkań, wymiany doświadczeń, okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz możliwość obejrzenia wielu pięknych przedmiotów.

Giełda Staroci na Targu pod Zamkiem – kiedy?

W maju będą wyjątki!

1. Pierwsza giełda odbędzie się wyjątkowo w drugą niedzielę 13 maja ze względu na przypadające 20 maja, Zielone Świątki.

2. Druga odbędzie się 27 maja. Udostępniony zostanie teren sprzedawcom z Placu Zamkowego, który w tym terminie będzie zajęty na przysięgę wojskową.

W pozostałe miesiące Giełda Staroci odbędzie się w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Targ pod Zamkiem to nie tylko Giełda Staroci, ale również Giełda Zwierząt, roślin i owocowo-warzywna

W każdą sobotę możesz nabyć świeżą i smaczną żywność, świeże warzywa i owoce, oraz najpotrzebniejsze każdemu produkty, w tym wiejskie jaja. Tu również znajdziesz szeroki wybór karm dla zwierząt. Miłośnicy gołębi, drobiu, królików, rybek akwariowych i ptaków ozdobnych znajdą też coś dla siebie.

Szukasz kwiatów balkonowych lub krzewów do ogródka? Dobrze trafiłeś! Tutaj co sobotę zjeżdżają producenci z bogatą ofertą.  Zakupisz różnego rodzaju iglaki, kwiaty, drzewka owocowe i ozdobne. Fachowcy doradzą ci jak je posadzić oraz pielęgnować.

Targ Pod Zamkiem

Adres: Lublin, Al. Unii Lubelskiej

Godziny otwarcia: targ jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00, w sobotę od godz. 5:00-14:00 i w niedzielę od 9:00-14:00.

Ilość stoisk: ponad 160 pawilonów

Co tam kupisz: owoce, warzywa, ryby świeże jaja, drobne zwierzęta, karma dla psów i kotów, produkty spożywcze, elektronarzędzia, starocie oraz obuwie i odzież wierzchnią.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.