Giełda owocowo-warzywna w Lublinie. Zobacz, gdzie!

giełda owocowo warzywna targ pod zamkiem
Giełda owocowo-warzywne na Targu Pod Zamkiem w Lublinie | fot. Damian Gerhand

Sprawdź, gdzie w Lublinie możesz kupić świeżą i smaczną żywność, świeże warzywa, owoce, oraz najpotrzebniejsze każdemu produkty, w tym wiejskie jaja.

Dobre warzywa i owoce oznaczają przede wszystkim wysoką jakość. Bez chemicznych oprysków, najlepiej lokalne, takie które dojrzewały na słońcu a nie w ciężarówce.

To skąd pochodzą warzywa, czy są ekologiczne czy nie, ze szklarni czy z pola, z twojej okolicy czy z ciepłych krajów to wszystko ma ogromny wpływ na ich wartość odżywczą, wygląd i oczywiście smak.

Kupuj świeże

Jeśli macie dosyć niezbyt świeżych i pozbawionych smaku warzyw i owoców z supermarketu to najwyższy czas na zmiany! Świeże i ekologiczne produkty można kupić niedrogo na giełdzie owocowo-warzywnej organizowanej przez Targ Pod Zamkiem.

Raz w tygodniu (tylko w sobotę od godziny 5 rano) można zrobić tu solidny zapas na cały tydzień. Jest tu wszystko i w dodatku eko – ogromny wybór świeżych warzyw i owoców. Tutaj możemy dostać również wiejskie jaja, prosto od rolnika. Produkty dostępne również w półhurcie.

– Kupuję tu co sobotę. Mam pewność, że warzywa są świeże a ceny niższe niż w supermarketach – mówi pan Miłosz z Lublina.

Sadzonki i roślinki

Wielu posiadaczy ogrodów decyduje się na samodzielną uprawę warzyw, bo przecież nic nie smakuje tak jak własne plony. Własny warzywnik daje ogromną satysfakcję. Dlatego już teraz warto zaopatrzyć się w sadzonki sałaty, kapusty, papryki czy pomidorów. Wszystko to dostaniesz również na Targu Pod Zamkiem. Tutaj też zaopatrzycie się w sadzonki krzewów i drzewek owocowych.

Targ Pod Zamkiem

Adres: Lublin, Al. Unii Lubelskiej

Godziny otwarcia: targ jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00, w sobotę od godz. 5:00-14:00 i w niedzielę od 9:00-14:00.

Ilość stoisk: ponad 160 pawilonów

Co tam kupisz: owoce, warzywa, ryby świeże jaja, drobne zwierzęta, karma dla psów i kotów, produkty spożywcze, elektronarzędzia, starocie oraz obuwie i odzież wierzchnią

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.