Lublin powiększa strefę płatnego parkowania. Od jutra na tej ulicy zapłacisz za parkowanie

DSC03271
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od czwartku strefa płatnego parkowania powiększy się o dodatkowe 57 miejsc postojowych. Do podstrefy B włączona zostanie ul. Obrońców Pokoju.

Płatne parkowanie na ul. Obrońców Pokoju

Na ul. Obrońców Pokoju wyznaczono 57 miejsc postojowych, które od czwartku (12.08) zostaną włączone do podstrefy B, której operatorem jest City Parking Group.

Tym samym stawki opłat są następujące: za pierwszą godzinę – 2,50 zł, za drugą – 3 zł, za trzecią – 3,60 zł. Każda następna godzina to opłata w wysokości 2,50 zł, zaś bilet dobowy kosztuje 20 zł.

Kierowcy mogą uiścić opłatę za pomocą zlokalizowanego tam parkomatu lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej City Park App [ZOBACZ TAKŻE: Awantura o parkowanie w Lublinie. Problematyczna aplikacja CityParkApp ma monopol?].

Spośród 57 nowych miejsc, 3 są dedykowane dla niepełnosprawnych. Urzędnicy informują, że przy ul. Obrońców Pokoju znajdują się dwa parkingi: jeden miejski, a drugi prywatny obok cmentarza.

„Oba tereny są odgrodzone i oznaczone we właściwy sposób. Przy wjazdach na poszczególne parkingi funkcjonują również oddzielne parkomaty” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.