,,Mistrzowie” parkowania. Wrześniowe zestawienie

TŁO
Mistrzowie parkowania w Lublinie

„Mistrzowie” parkowania znowu wjeżdżają na scenę, aby zająć najlepsze miejsca, w jak najgorszy sposób. Tym razem mamy kilka przykładów z września „jak nie parkować samochodu”, nadesłanych oczywiście przez Was.

 

Zapraszamy do zapoznania się z listą i zachęcamy do parkowania swoich aut zgodnie z ogólnie przyjętymi normami.

 

10. Na pierwszy ogień idzie Polonez, którego właściciel najwyraźniej chciał uchronić go przed deszczem. O słońce trudno o tej porze roku, więc to byłoby jedyne logiczne uzasadnienie. Powszechnie przecież wiadomo, że podczas deszczu, gdy wiatr wieje, słychać Poldka jak rdzewieje.

10 3

 

9. Miejsce dziewiąte zostało zajęte przez SUV-a BMW. Co prawda zajął on dwa miejsca parkingowe, jednak na naszej liście musi być ład i porządek. Stacja ładowania pojazdów elektrycznych też została zablokowana, co uniemożliwia skorzystanie z niej. W dobie „power banków” właściciele aut elektrycznych nie powinni mieć mu za złe.

9 3

 

8. Kolejne miejsce to dobrze znany już wszystkim lubelski klasyk. Postawić auto gdziekolwiek na „parkingu” i iść na „szoping”. Aż oczy bolą od patrzenia…

8 1

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.