,,Mistrzowie” parkowania. Wrześniowe zestawienie

TŁO
Mistrzowie parkowania w Lublinie

1. To co zobaczycie na zdjęciu poniżej nawet nie mieści się w ramach tego zestawienia. W całości zastawiony samochodami chodnik, a kobieta z wózkiem przechodzi bokiem ulicy. Co więcej, akcja ma miejsce pod jedną z lubelskich szkół, gdzie bezpieczeństwo dzieci powinno być szczególnie wzięte pod uwagę. Niech każdy skomentuje sobie to zdjęcie sam…

1 1

 

Po raz kolejny apelujemy o wzajemny szacunek na drodze. Nie tylko do innych użytkowników infrastruktury ale i dla samych siebie. Za niektóre rzeczy, autorzy powinni spalić się ze wstydu. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za zdjęcia, które otrzymaliśmy i oczywiście czekamy na więcej!

 

Adres mailowy do Waszej dyspozycji: [email protected].

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.