Lublin kupi piętnaście trolejbusów przegubowych

ztm lublin trolejbus
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie ogłosił przetarg na zakup 15 nowych trolejbusów przegubowych. Pojazdy miałyby zostać dostarczone do kwietnia 2020 r.

Przedmiotem przetargu, ogłoszonego przez ZTM w Lublinie, jest dostawa 15 sztuk fabrycznie nowych trolejbusów przegubowych klasy mega. Zakup trolejbusów podzielono na dwa przetargi. Pierwszych pięć miałoby zostać dostarczonych do 4 maja 2020 roku, kolejnych 10 do 1 kwietnia 2020 r.

Wszystkie pojazdy mają być nowe (wyprodukowane nie wcześniej niż 12 miesięcy przed dostawą), nieeksploatowane, niskopodłogowe, muszą pomieścić minimum 120 pasażerów.

Termin składania ofert mija 30 maja.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.