Lublin. Koronawirus w XXIII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania. Szkoła zamknięta

Lublin. Koronawirus w XXIII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania. Szkoła zamknięta
Zdjęcie ilustracyjne

Zakażenie koronawirusem wykryto pięciu nauczycieli XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Nauczycieli Tajnego Nauczania. Szkoła została zamknięta do 17 października.

Koronawirus w XXIII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania

Wiadomość dyrektora szkoły do uczniów o zawieszeniu zajęć w XXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie z dnia 8 października 2020 r.

„Informuję, że w związku z licznymi zachorowaniami personelu szkoły oraz wśród uczniów zarządzam zawieszenie zajęć całej szkoły w okresie od 8.10.2020 do 17.10.2020. W tym okresie pracujemy zdalnie. Lekcje odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem, poprzez platformy Teams oraz Moodle” – pisze Monika Wrona, dyrektor XXIII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.