Czy 12 listopada będziemy musieli płacić za parkowanie w centrum Lublina?

parkomat lublin numer rejestracyjny legalność
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Poniedziałek 12 listopada będzie dniem wolnym od pracy. Kierowcy pytają, czy tego dnia będziemy musieli zapłacić za parkowanie w strefie płatnego parkowania w Lublinie?

Do naszej redakcji napisał czytelnik Kamil, który zadał nam pytanie: „Co ze strefami płatnego parkowania? Czy 12 listopada za zostawienie auta w strefie płatnego parkowania w centrum Lublina trzeba będzie płacić?”.

Postanowiliśmy się zwrócić z tym pytaniem do biura Strefy Płatnego Parkowania w Lublinie. – W poniedziałek 12 listopada kierowcy nie będą musieli dokonywać opłat postojowych w Strefie Płatnego Parkowania w Lublinie. Ten dzień jest traktowany jak święto, więc nie będą pobierane opłaty z tytułu parkowania – wyjaśniła nam jedna z pracownic biura SPP24 w Lublinie.

Oznacza to, że w poniedziałek 12 listopada w Lublinie będziemy mogli zaparkować w centrum Lublina bez konieczności korzystania z parkomatu. W poniedziałek inaczej pojedzie także komunikacja miejska. Będzie obowiązywał świąteczny rozkład jazdy.

Czytaj także: 12 listopada dniem wolnym od pracy. Sklepy tego dnia będą zamknięte

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.