Łapał „stopa” na przystanku. Trafił za kratki, bo rozpoznali go przejeżdżający tamtędy policjanci

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Dwa dni, tyle właśnie cieszył się pobytem w rodzinnych stronach poszukiwany 25-latek, który wrócił z zagranicy do domu. Został zatrzymany przez lokalny patrol i odbędzie zasądzoną karę 103 dni pozbawienia wolności.

Stał na przystanku i łapał „okazję”

Wczoraj, tj. (19.09.2023) parczewscy policjanci, udający się do pracy, zauważyli na przystanku autobusowym w Siemieniu mężczyznę, który właśnie wsiadał do samochodu zatrzymanego na tzw. „okazję”. Mundurowi podjęli szybką akcję i zatrzymali mężczyznę. Mężczyzna przykuł uwagę mundurowych, ponieważ jego wygląd przypominał osobę poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim do odbycia kary pozbawienia wolności.

Sprawdź aktualne konkursy na Spotted Lublin:

kajdanki na rękach
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

To cię zainteresuje:

Podejrzenia mundurowych okazały się słuszne

Zatrzymanym okazał się 25-latek, który przyjechał do Polski z zagranicy zaledwie dwa dni temu, teraz spędzi 103 dni w Zakładzie Karnym. Dosięgło go długie ramie sprawiedliwości.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.