Kubełki Hot Wings za złotówkę! Specjalna promocja KFC obowiązuje tylko w Lublinie. Kto pierwszy, ten lepszy!

Promocja z okazji otwarcia KFC Tysiąclecia - 100 kubełków Hot Wings dla pierwszych 100 gości za 1 zł
Promocja z okazji otwarcia KFC Tysiąclecia - 100 kubełków Hot Wings dla pierwszych 100 gości za 1 zł | fot. czytelniczka Łucja

KFC przygotowało specjalną promocję z okazji ponownego otwarcia swojego lokalu w Lublinie. Pierwszych 100 klientów restauracji będzie mogło zakupić kubełek Hot Wings za złotówkę.

Ponowne otwarcie KFC Lublin Tysiąclecia

Przypomnijmy, że restauracja KFC mieszcząca się w budynku stacji paliw Circle K przy al. Tysiąclecia 12 w Lublinie jest zamknięta od początku sierpnia. Jest to związane z modernizacją lokalu i dostosowaniem linii technologicznej do obecnego standardu.

Czytaj więcej: Popularna restauracja w Lublinie zamknięta. Klienci niepocieszeni

Po kilku tygodniach prac przyszedł czas na ponowne otwarcie lokalu. Otwarcie KFC przy al. Tysiąclecia zaplanowano na wtorek, 12 września. Z tej okazji dla pierwszych gości przygotowano specjalną promocję, która będzie obowiązywała tylko na miejscu w lokalu.

Pierwsze sto osób w dniu otwarcia KFC będzie mogło kupić kubełek 15 Hot Wings za jedyną złotówkę. Jak zastrzega restauracja, jedna osoba będzie mogła zakupić tylko jeden promocyjny kubełek.

Zobacz także: Nowy KFC w Lublinie już otwarty. Pierwszych stu gości mogło kupić kubełek Hot Wings za złotówkę

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.