Nowy KFC już otwarty. Pierwszych stu gości mogło kupić kubełek Hot Wings za złotówkę

Otwarcie KFC przy ul. Bohaterów Września 27a w Lublinie
Otwarcie KFC przy ul. Bohaterów Września 27a w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W środę, w samo południe, została otwarta restauracja KFC przy ul. Bohaterów Września 27a w Lublinie. W pierwszym dniu na gości czekała wyjątkowa promocja: kubełek 15 Hot Wingsów za złotówkę.

Czwarty KFC w Lublinie

Nowy lokal KFC znajduje się przy ul. Bohaterów Września 27a, obok stacji BP przy skrzyżowaniu z ul. Zelwerowicza w Lublinie. Czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-23. Otwarcie restauracji miało miejsce w środę (28.12), w samo południe.

Pierwsi goście restauracji zostali zaproszeni na kawałek powitalnego tortu, a dzieci otrzymały kolorowe balony. Pojawiła się także maskotka Harlanda Sandersa – założyciela sieci, z którą każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

W pierwszym dniu pierwszych stu klientów mogło kupić kubełek z 15 Hot Wingsami za złotówkę.

Udogodnienia dla klientów

Zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z usługi „drive”, czyli zamówienia jedzenia bez wychodzenia z auta. Natomiast ci, którzy zdecydują się zjeść na miejscu, mogą złożyć swoje zamówienie w jednej z sześciu bezobsługowych kas, lub w kasie tradycyjnej obsługiwanej przez pracownika.

KFC przy ul. Bohaterów Września jest nieco inne niż pozostałe restauracje w mieście. Zastosowano w niej nowsze technologie, a także świeższy niż gdzie indziej layout. W restauracji znalazło zatrudnienia ok. 40 osób.

Restauracja KFC przy ul. Bohaterów Września w Lublinie
Wnętrze restauracji KFC przy ul. Bohaterów Września w Lublinie
Kasy samoobsługowe w KFC Bohaterów Września Lublin
Wnętrze KFC Bohaterów Września Lublin
Szyba oddzielająca kuchnię od sali w KFC Bohaterów Września Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Otwarty na szybko. Burdel niesamowity żarcie zimne. Brak opakowań na B-smart