Popularna restauracja w Lublinie zamknięta. Klienci niepocieszeni

Remont KFC CircleK przy al. Tysiąclecia w Lublinie
Remont KFC Circle K przy al. Tysiąclecia w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Od początku sierpnia lokal KFC mieszczący się przy stacji Circle K przy al. Tysiąclecia jest zamknięty. Przy budynku stanęły kontenery, a teren restauracji został ogrodzony. Powodem jest planowany remont. Kiedy otwarcie?

Remont KFC przy al. Tysiąclecia

Jak podało biuro prasowe KFC, remont potrwa około 7-8 tygodni. W tym czasie restauracja działająca w budynku stacji paliw Circle K przy al. Tysiąclecia będzie nieczynna. Realizowany remont związany jest z wprowadzeniem nowej linii technologicznej oraz modernizacją budynku.

Przy zamkniętej restauracji wywieszono baner z napisem „Zmieniamy się dla Ciebie! Remont restauracji”. Klienci są zapraszani do innych lokali KFC działających w Lublinie:

  • KFC Lublin Plaza
  • KFC Lublin Felicity
  • KFC Lublin Bohaterów Września

KFC jest drugą po McDonalds największą w Polsce siecią restauracji szybkiej obsługi. Obecnie w naszym kraju znajduje się ponad 300 placówek KFC.

KFC Cennik 2023 – aktualne menu i ceny ile co kosztuje

Zdjęcie remontowanej restauracji KFC

Remont KFC Circle K przy al. Tysiąclecia w Lublinie
Remont KFC Circle K przy al. Tysiąclecia w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Biedronka również się zamyka

W sklepach Biedronka również są prowadzone remonty. Obecnie w Lublinie zamknięta jest Biedronka przy ul. Wolskiej 8a. Sklep został zamknięty 20 sierpnia, a jego ponownie otwarcie zaplanowano na 5 października.

Remont ma na celu podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówek do nowego standardu obowiązującego w sklepach. Prace remontowe obejmą m.in. odświeżenie pomieszczenia oraz montaż nowego wyposażenia i elementów oświetlenia LED.

Pracownicy sklepu w tym czasie pracują w innych placówkach sieci albo są na urlopie wypoczynkowym.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niedosmażone nietoperze z piórami i cola z koncentratu wygazowująca się po 15 min oraz szumna nazwa ” RESTAURACJA”. Nie wiem kto tam je, ja na pewno nie.