Ktoś porzucił skuter elektryczny na minuty w rowie. Sprawca może mieć kłopoty

Elektryczny skuter należący do sieci wypożyczalni blinkee.city | fot. czytelnik Adrian

Skutery elektryczne na minuty cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz… wandali. Komuś przeszkadzał zaparkowany skuter, który postanowił wrzucić do głębokiego rowu.

Jako pierwszy o tym fakcie poinformował nas czytelnik Adrian, który przesłał nam zdjęcie porzuconego w rowie skutera, który jak się okazało należy do miejskiej wypożyczalni skuterów elektrycznych na minuty blinkee.city. Skuter został wrzucony do głębokiego rowu przy ul. Rusałki, w okolicach placu budowy skateparku. Jak się okazało padł ofiarą wandala.

Otrzymaliśmy już dwa takie zgłoszenia. Skuter został wyłączony z możliwości wypożyczenia i czeka na ekipę serwisową, która „zholuje” go do naszego serwisu. Sprawę uszkodzenia naszego pojazdu zgłosimy na policję” – informuje pracownik na infolinii blinkee.city.

Elektryczny skuter blinkee.city porzucony w rowie przy ul. Rusałki | fot. czytelnik Adam

Czytaj także: Elektryczne hulajnogi podbijają miasta. Wkrótce pojawią się także w LublinieWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.