Ktoś oblał samochód żrącą substancją na Czechowie. Policja szuka sprawcy

Samochód oblany żrącą substancją | fot. nadesłane

Samochód zaparkowany na lubelskim Czechowie został oblany żrącą substancją, która uszkodziła lakier auta. Policjanci poszukują sprawcy tego aktu dewastacji.

Do zdarzenia doszło w środę w godzinach między 14 a 16 na lubelskim Czechowie. Nasz Czytelnik zaparkował samochód na parkingu przy ul. Króla Rogera 6 w Lublinie. Pod jego nieobecność nieznany sprawca oblał zaparkowany samochód nieznaną substancją żrącą, która uszkodziła powłokę lakieru. Prawdopodobnie był to kwas.

Policjanci z V Komisariatu Policji w Lublinie zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia. Trwa ustalenia osoby, która mogła dopuścić się takiego ataku. Osoby, które mogą coś wiedzieć lub były świadkami tego zdarzenia proszone są o przekazanie informacji pod nr tel. 81 535 47 00.

Samochód oblany żrącą substancją | fot. nadesłane
Samochód oblany żrącą substancją | fot. nadesłane
Samochód oblany żrącą substancją | fot. nadesłane


3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Na listwie geniuszu są pionowe ślady , więc jaki samochód zrobi pionowe obtarcia ? Spadający z nieba chyba

  2. Przecież widać głupcze na zdjęciu numer 2 i 3 ewidentne ślady, że ktoś spryskał samochód jakimś paint removerem.