Krakowskie Przedmieście zamknięte o jeden dzień dłużej. Drogowcy nie wyrobią się do soboty

wymiana nawierzchni ulicy krakowskie przedmiescie
Remont nawierzchni ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Nie do 31 lipca, jak pierwotnie zakładano, a do 1 sierpnia zamknięty dla ruchu będzie odcinek Krakowskiego Przedmieścia na odcinku od ul. Wieniawskiej do ul. 3 Maja. Drogowcy potrzebują dodatkowego dnia na dokończenie prac.

W niedzielę dokończą prace na remontowanym odcinku Krakowskiego Przedmieścia

Realizowane prace, w ramach trwającego remontu ul. Krakowskie Przedmieście, będą kontynuowane również w niedzielę (1 sierpnia). Pierwotnie zakładano, że prace zakończą się w sobotę (31 lipca).

Tym samym, do niedzieli (1 sierpnia) do końca dnia, ul. Krakowskie Przedmieście na odcinku od ul. Wieniawskiej do ul. 3 Maja nadal będzie zamknięta dla ruchu, a na skrzyżowaniu ulic: Krakowskie Przedmieście, ul. Kołłątaja i 3 Maja utrzymany zostanie ruch wahadłowy tylko i wyłącznie dla pojazdów komunikacji miejskiej.

Od poniedziałku (2 sierpnia) ulica Krakowskie Przedmieście wraz z skrzyżowaniem ponownie zostanie otwarta dla wszystkich użytkowników ruchu.

Na czas zamknięcia ul. Krakowskie Przedmieście obowiązują następujące objazdy. Kierowcy jadący od 3 Maja, powinni się kierować w ul. Żołnierzy Niepodległej, następnie w ul. Leszczyńskiego, Długosza do Al. Racławickich. Z kolei dla osób poruszających się od ul. Okopowej, dojazd do Al. Racławickich jest możliwy przez ul. Lipową.

Koniec objazdów komunikacji miejskiej

W związku zakończeniem prac na ul. Krakowskie Przedmieście, linie nr 2, 3, 4, 7, 13, 18, 26, 31, 32, 40, 55, 57, 74 i 150, od dnia 2 sierpnia (poniedziałek) powrócą na swoje podstawowe trasy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.